Medicul Răzvan Constantinescu: „Goana după DECESE COVID a generat Fals în Acte…” DEZVĂLUIRI INCENDIARE

„Varianta scurtă a unui interviu deja cenzurat: un medic din Iași demască exagerările și mistificările din perioada pandemiei declarate de Organizația Mondială a Sănătății.
Răzvan Constantinescu – de la Spitalul Sf.Spiridon – spune că autoritățile din România au acționat ca la un ordin, supralicitând importanța unei boli infecțioase asemănătoare gripei.
El consideră starea de urgență ca ilegală, în lipsa declarării oficiale a epidemiei. Constantinescu spune că autoritățile au împins medicii să comită fals în acte – ca să ”rotunjească” bilanțul Covid – și că alți bolnavi au suferit, în lipsa accesului la tratamente și spitalizare.
Doctorul Constantinescu din Iași este printre puținii medici români care au criticat public și dur restricțiile exagerate impuse pentru combaterea Covid 19.
El a discutat recent cu inginerul și managerul Pompiliu Diplan iar interviul în varianta lungă a fost cenzurat de câteva ori.” (Dan Dobre)
Varianta scurtă a filmului cenzurat poate fi văzută aici:
Cartea este disponibil aici: DACIA ART
Le spune bine si cu curaj ! Imi place !
CUI PRODEST … Sunt elemente ale situatiei actuale care, fara sa fie parte a vreunei teorii a conspratiei – nu sunt aduse in dscutie. Multi oameni – in Romania si aiurea, s-au inrolat in armata cultului pro-covid si imi pare ca nu se intreaba nimeni de ce. Trebuie sa fi profund dezechilibrat sa ceri lock down si izolare. Are cumva vreo legatura cu promisul venit garantat ? Sunt sigur ca sunt zeci de milioane in Europa care nu sunt competitivi cu lumea noua si care si-au pierdut orice motivatie – nu vor multi bani dar nu vor sa mai faca nimic relevant. In Romania am vazut genul asta in timpul comunismului – oameni care nu mai vroiau decat o cutie de beton si o sticla de vodca – noii marxisti le ofera ceva similar – la modul cel mai deschis.
Problema imediata a globalistilor este Donald Trump. Actualul presedinte american ii sacaie teribil. Incearca sa-l inlature de la putere dar nu prin asasinat.Daca il omoara, isi risca pieile. Aici apare problema lor. Daca il omoara pe Trump (asasinat), suporterii lui se vor revolta. Si sunt multi. Toti au arme, se declanseaza razboi civil in America. In cazul in care sustinatorii lui Trump ies invingatori din acest razboi, ii linseaza pe toti globalistii si pe slugile lor din presa si din politic. Globalistii sunt constienti de acest lucru. Vor incerca sa se ascunda hienele, insa, avant toate institutiile statutului in mana, sustinatorii lui Trump ii vor scoate si din gaura de sarpe. Aici e mare problema si necunoscuta a globalistilor.